Ежедневно, с 10:00 до 20:00

Політика безпеки

Політика безпеки - це сукупність норм і правил, що визначають прийняті в організації заходів щодо забезпечення безпеки інформації, пов'язаної з діяльністю організації.

МЕТА ДОГОВОРУ. Ця Угода регулює ваш доступ, використання і транзакції, які ви робите через наш сайт. Сайт дозволяє зареєстрованим клієнтам купувати продукти і послуги в комерційних цілях і для доступу і використання ряду функцій, послуг, програмного забезпечення і додатків, спеціально розроблених для бізнес-клієнтів. Корпорація Майкрософт може надавати певні послуги або продукти відповідно до додаткові умови

ПРАВО; БЕЗПЕКА РАХУНКУ. Створюючи Бізнес-аккаунт, ви заявляєте, що (i) особа, яка діє від імені Клієнта, має право пов'язувати Клієнта, (ii) Клієнт має повне право, повноваження і повноваження, необхідні для входу, виконання його зобов'язань за Угодою та надання прав і дозволів , викладених в Угоді (iii) Клієнт є Правомочним особою. «Правомочні організації» означає всі типи підприємств (наприклад, корпорації, товариства, індивідуальні підприємці і кооперативи), всі типи державних організацій (центральні, місцеві та напівдержавні, державні установи, такі як школи і державні лікарні) і всі типи некомерційних організацій; (Iv) же не бути агентом Amazon, а також не бути і не здійснювати покупки від імені органу або державної адміністрації в Італії і зобов'язатися дотримуватися положення законів про боротьбу з корупцією і хабарництвом, які можна застосувати до вашого бізнесу. Клієнт не є і не пов'язаний з будь-яким фізичним або юридичною особою, щодо якої застосовуються економічні санкції, ембарго або обмежувальні заходи, що діють в США або Європейському Союзі (включаючи, крім іншого, заходи, передбачені Регламентом. (ЄС) № 428 / 2009 від 5 травня 2009 р встановлює режим Співтовариства для контролю експорту, передачі, посередництва і транзиту товарів подвійного призначення) або аналогічні заходи відповідно до будь-чинним законодавством (така особа або організація є «Забороненим особою»). Ви погоджуєтеся (а) не експортувати будь-які продукти будь-якій юридичній або фізичній особі в межах країни, на яку поширюються економічні санкції, ембарго або інші санкції, що застосовуються Сполученими Штатами і Європейським Союзом, без отримання попереднього дозволу уряду. компетентні, (b) не експортувати або не поставляти предмети особам, які не мають права на отримання таких предметів відповідно до чинного законодавства США, Європейського Союзу або будь-яким іншим відповідним законодавством, включаючи, крім іншого, будь-яке заборонено особа, і (c) придбані вами продукти не будуть використовуватися або надаватися третій стороні для використання в діяльності, прямо або побічно пов'язаної з поширенням зброї масового знищення (ЗМЗ). Після завершення реєстрації для вашої організації буде створено «Бізнес-аккаунт». Ви можете дозволити іншим користувачам створити «Облікову запис користувача», пов'язану з вашою Бізнес-обліковим записом. Ви несете відповідальність за всі дії, що виконуються з використанням вашої бізнес-облікового запису і всіх пов'язаних облікових записів користувачів, і ви повинні переконатися, що ваші користувачі дотримуються Політику дозволеного використання для бізнесу і цю Угоду. Ви несете відповідальність за безпеку всіх паролів, пов'язаних з Бізнес-обліковим записом та облікові записи користувачів; якщо ви вважаєте, що неавторизоване особа має доступ до вашого паролю, бізнес-облікового запису або пов'язаної облікового запису користувача, ви повинні негайно зв'язатися з нами і змінити будь-які зламані паролі.