Ежедневно, с 10:00 до 20:00

О нас

ХТО МИ Є

Компанія Сінат

Спочатку державне підприємство ЦОНІТ, що працює з 1998 року. Компанія, яка знала початок впровадження касових апаратів, завжди широко представлена ​​на ринку, підтримує традиції в обслуговуванні клієнтів і відкриває свої двері для нових технологій, які зараз використовуються все більш вимогливою клієнтурою.

Вибір обладнання заснований на нашому досвіді, який дозволяє нам підбирати для вас тільки найкраще обладнання. Щоб визначити найбільш ефективне і дієве рішення для окремого клієнта, ми уважно прислуховуємся до функціональних і бюджетних потребам у міру їх розвитку.

Ми намагаємося отримати максимальний результат з мінімальними економічними зусиллями, щоб задовольнити потреби клієнтів.

Відкрийте для себе якість нашої компанії, нашого обладнання та послуг!

ЩО МИ РОБИМО

Ми обслуговуємо РРО, касові апарати, ваги, будь-яких компаній.

Ми спеціалізуємося на системах сенсорних екранів в поєднанні з програмами управління для АЗС, ресторанів, барів, магазинів одягу, аптек, медичних центрів, лаболаторій і т. Д. Також пропонуємо формулу оренди з можливістю викупу. Можливість викупу б/у РРО.

Ми виконуємо свою роботу з ентузіазмом і професіоналізмом, зобов'язуючись запропонувати Вам послугу підтримки, ефективність і якість гарантуємо, так само у нас працюють професійні консультанти, які проконсультують і дадуть відповіді на всі Ваші питання.

Ми доступні для продажу і підтримки програмного забезпечення для управління касових апаратів, фіскальних принтерів, електронних ваг і обладнання.

ЗАВЖДИ АКТУАЛЬНО

Ми постійно прагнемо бути в курсі новітніх систем і технологій.