Ежедневно, с 10:00 до 20:00

Касовий апарат Екселіо DP-05

Модель: Екселліо DP-05

Скорочений опис


Для тих підприємств і підприємців, яким важливі мобільність, функціональність, вага, розміри пристрою - рекомендуємо придивитися до мобільного касового апарату  Екселліо DP-05 від компанії Датекс (Болгарія). Незважаючи н... Читати далі...

Характеристики


Кількість Z-звітів - 4 500
Кількість символів в лінії - 42
Оплата в кредит - Так
Оплата готівкою - Так
Переглянути всі характеристики

Знайли дешевше ?
6599.00грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • Для тих підприємств і підприємців, яким важливі мобільність, функціональність, вага, розміри пристрою - рекомендуємо придивитися до мобільного касового апарату  Екселліо DP-05 від компанії Датекс (Болгарія). Незважаючи на конструктивну мініатюрність, його технічні характеристики і функціональні можливості відповідають найвищим вимогам споживачів.
  • У касі DP-05 використовується зарекомендував себе за довгі роки принтер японської фірми CITIZEN «MLT-289» зі швидкістю друку - 12 рядків в секунду. Кількість програмованих товарів (послуг) в новій моделі збільшено до 100 000. Етот мобільний касовий апарат може похвалитися вологонепроникній клавіатурою, щільно прилягає і при цьому легко відкривається кришкою відсіку касової стрічки, а також простим механізмом заправки касової стрічки.
  • Касову стрічку не потрібно вставлятині в які пази, потрібно просто опустити її в відсік і зачинити його. Відкривається кришка від себе, що теж спрощує і прискорює роботу кассіра. Каса оснащена літій-іонним акумулятором (Li-ion) на 2000 мА дозволяє надрукувати більше 5000 чеків зі звітами в автономному режимі. Підсвічування індикатора також підвищує зручність роботи в недостатньо освітлених місцях.
  • Касовий апарат відповідає всім вимогам фіскального законодавства - зберігає дані про продажі в електронній формі (КСЕФ) і передає дані по GPRS в фіскальні служби. Варто зауважити, що оскільки контрольна стрічка формується в електронному вигляді - паперовий варіант, як раніше, не потрібно. Скорочуються витрати не тільки на друк, але і на зберігання (раніше стрічку потрібно було зберігати 3 роки).
  • Для друку касовий апарат Екселліо DP-05 оснащений зарекомендували себе на ринку України принтером японської фірми CITIZEN «MLT-289». Використання такого принтера забезпечує безвідмовну роботу апарату навіть в екстремальних умовах. Швидкість друку - 12 рядків в секунду.
Характеристики
Кількість Z-звітів 4 500
Кількість символів в лінії 42
Оплата в кредит Так
Оплата готівкою Так
Оплата картой Так
Ширина стрічки, мм 57мм
Кількість програмованих товарiв 100 000
Найменування товарів 30 зн
Кількість операторів 30
Податкові групи ПДВ, до 8 груп
Принтер Citizen MLT-289
Чекова стрічка Товщина 60, діаметр рулону до 65 мм
Швидкість друку 90 мм / с (12 ліній)
Живлення 220В, 50Гц, адаптер 9В / 5А
Клавіатура 33 клавіші

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.