Ежедневно, с 10:00 до 20:00

Грошовий ящик HS-170A

Модель: HS-170A

Скорочений опис


Грошовий ящик Datecs HS-170A- це високоякісне обладнання, вироблене болгарською компанією Datecs, використовується в торгових точках. Периферійний пристрій, як правило, встановлюють на робочому місці касира. Для зручного... Читати далі...

Характеристики


Відділення для купюр - 6
Відділення для монет - 8
Габарити, мм - 460 мм х 170 мм х 100 мм
Замок - 3-х позиційний: блокування, електронне та ручне відкриття
Переглянути всі характеристики

Знайли дешевше ?
2420.00грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • Грошовий ящик Datecs HS-170A- це високоякісне обладнання, вироблене болгарською компанією Datecs, використовується в торгових точках. Периферійний пристрій, як правило, встановлюють на робочому місці касира. Для зручного застосування, в ящику, кришка з нержавіючої сталі, відкриваються вгору.

  •  Особливістю моделі HS-170A, є знімна касета для грошей, яка оснащена кришкою, замком і ручкою, щоб переносити. Ця особливість, дозволяє економити час і гарантує збереження грошей, при зміні касирів, або проведенні інкасації. Надійність пристрою забезпечує і посилений, металевий корпус.

  • Конструкція грошового ящика Datecs, пропонує вісім фіксованих секцій для монет, і п'ять регульованих по ширині, плюс одна фіксується, секції для купюр. А також є додатково, осередок для чеків. Модель Datecs HS-170A обладнана трьох позиційним ключем, і має можливість блокування, електронного та ручного відкриття.

  • Інтерфейс підключення RJ-11 / RJ-12, сприяють підключатися до ПК, касового апарату, чековому POS-принтера, POS-терміналу або фіскального апарату. Дуже вигідна і можливість кріплення ящика, як на вертикальній, так і на горизонтальній поверхні.

  • Приваблива ціна грошового ящика Datecs HS-170A, перевірене часом якість виробника, роблять пристрій незамінним у великих магазинах, ресторанах і кафе, в аптеках, в закладах фаст-фуду.
Характеристики
Відділення для купюр 6
Відділення для монет 8
Габарити, мм 460 мм х 170 мм х 100 мм
Замок 3-х позиційний: блокування, електронне та ручне відкриття
Матеріал корпусу З осиленою металевою конструкцією
Роз'єм підключення RJ-11 / RJ-12
Сумісний з РРО РРО Eкселiо
Живлення 12В

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.