Ежедневно, с 10:00 до 20:00

Грошовий ящик HS-240B

Модель: HS-240B

Скорочений опис


Ящик грошовий для кас TCS HS-240B має посилену конструкцію металевого корпусу. Горизонтальний тип розміщення дозволяє ховати пристрій під стіл, що істотно економити робочий простір практично будь-якого приймальника-касир... Читати далі...

Характеристики


Відділення для купюр - 4
Відділення для монет - 6
Габарити, мм - 240 x 330 x 104
Замок - Закрито / Автомат / Відкрито
Переглянути всі характеристики

Знайли дешевше ?
1480.00грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • Ящик грошовий для кас TCS HS-240B має посилену конструкцію металевого корпусу. Горизонтальний тип розміщення дозволяє ховати пристрій під стіл, що істотно економити робочий простір практично будь-якого приймальника-касира і додає торговій точці особливою безпеки.
  • Периферійний пристрій HS-240B може працювати від комп'ютера (каси) або відкриватися вручну. Зручний знімний лоток має непросту конструкцію. Усередині ящика розташовується кілька зручних відсіків, призначених для монет, банкнот або чеків - все залежить від спрямованості фірми, на території якої він встановлений. Рублі, долари або будь-яка інша валюта поміщаються в ящик для грошей у вертикальному положенні, що істотно заощаджує простір і прискорює процес розрахунку з замовником-клієнтом.
  • Ви легко можете поставити ящик TCS HS-240B в готелі, магазині, кінотеатрі або в громадській їдальні. Не має значення, де саме буде стояти ваш касовий ящик HS-240B, головне, що його завжди можна використовувати в комплексі з касою, сканером штрих-коду або будь-яким маркірують обладнанням.
Характеристики
Відділення для купюр 4
Відділення для монет 6
Габарити, мм 240 x 330 x 104
Замок Закрито / Автомат / Відкрито
Кліпси Нi
Матеріал корпусу Метал
Роз'єм підключення RJ12
Сумісний з РРО РРО Eкселiо
Живлення 12В; 24В

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.