Ежедневно, с 10:00 до 20:00

Cканер штрих-кодів Zebra CS 1504

Модель: ZEBRA CS 1504

Скорочений опис


Сканер штрих-коду Zebra CS1504Компактний сканер штрих кодів CS1504 можна покласти в гаманець або прикріпити до ланцюжка для ключей.Ето справжній «помічник покупця». З його допомогою можна сканувати штрих-коди з друковани... Читати далі...

Характеристики


Діапазон робочих температур - От 0° до +40° C
Діапазон температур зберігання - От -40° до +70°C
Джерело живлення - Батарея Li-Ion, 780 мАч
Маса, кг - 0,034 кг
Переглянути всі характеристики

Знайли дешевше ?
4499.00грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • Сканер штрих-коду Zebra CS1504
  • Компактний сканер штрих кодів CS1504 можна покласти в гаманець або прикріпити до ланцюжка для ключей.Ето справжній «помічник покупця». З його допомогою можна сканувати штрих-коди з друкованих рекламних матеріалів, каталогів або товарів перед покупкою. Інтерактивно можна переглядати списки товарів.
  • Сканер Zebra CS1504 з потужною пам'яттю і з революційними технологіями сканування штрих кодів. Він дозволяє зчитувати штрих-коди роздрібних товарів для створення списку покупок, купувати їх чи просто переглядати в Інтернеті необхідну інформацію.
  • Впровадити технології штрих кодів, і це дозволить вам перейти від звичайних друкованих матеріалів до налагодженій взаємодії з клієнтами, які зможуть швидко і ефективно розміщувати замовлення, а вам не доведеться утримувати телефонний центр обробки замовлень. При використанні сканера з кіоском, підключеним до мережі Інтернет / Інтранет, CS1504 перетворюється в мобільний інструмент покупок.
  • За допомогою CS1504 можна просто навести пристрій на товар і натиснути кнопку. Можнобистро і просто відсканувати будь-який елемент зі штрихкодом і вважати його інформацію. Вовнутренней пам'яті можна зберігати до 150 кодів, в будь-який час їх можна видалити. Счітанниештріхкоди через кабель легко завантажуються в додаток на підключеному пристрої.


ВИКОРИСТАННЯ В ПРОМИСЛОВОСТІ

Роздрібна торгівля

Транспорт

Характеристики
Діапазон робочих температур От 0° до +40° C
Діапазон температур зберігання От -40° до +70°C
Джерело живлення Батарея Li-Ion, 780 мАч
Маса, кг 0,034 кг
Можливість декодування Одномірні штрих-коди (1D)
Обсяг пам'яті Близько 150 штрих кодів
розмiр 6,35 см Д x 3,81 см Ш x 1,90 см В
Технологія сканування Лазерне сканування
Інтерфейси USB (разъем Mini)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.